Gönderiliyor...

Alkid Reçineler

Modifiye Reçineler
Su bazlı alkid reçineler 
Poliester ve yağ özelliği gösteren grupların birleşmesi ile elde edilen reçinelerdir. İçerdiği yağ asitleri alkide karakteristik özellikler ve esneklik katmaktadır. Matbaa mürekkeplerinde, ahşap malzemeler için dekoratif boya ve verniklerde, metal dekoratif boyalarda, hava ile fırın kurumalı endüstriyel boya ve verniklerin imalatında kullanılmaktadır.

Akrilik Reçineler

Hidroksi Akrilik Reçineler
Termoplastik Akrilik Reçineler 
Renk ve parlaklık, alkali ve oksidasyon dayanıklılığı, sertlik, yapışma ve bağlama sağlamlığı ve film ömrü gibi özellikleri çok yüksek ve kaplama formülleri arasında seçkin bir yeri olan reçinelerdir. Oto tamir, mobilya ve endüstriyel boyalar olmak üzere 2K uygulamalarında, beton kürlerinde, yol çizgi ve metal kaplama boyalarında kullanılmaktadır.

Poliester Reçineler

Polİester reçineler koyu kıvamlı ve zor akan, neredeyse renksiz sıvılardır. Fırın kurumalı metal boyalarında, oto astar ve koruyucu boyalarda, Can ve Coil coating uygulamalarında kullanılmaktadır.

Yol Çizgi Boyası Reçineleri

1K Yol Çizgi Boya Reçineleri

Klor kauçuk boyalarda kullanılan alkid reçinelere oranla daha yüksek fiziksel ve kimyasal dirence sahiptir. Tebeşirleşme yapmaz.

2K Yol Çizgi Boya Reçineleri

Serme, strüktür ve sprey olarak, istenilen renklerde, çift kompenantlı yol çizgi boyalarının hazırlanmasında kullanılmaktadır. Uzun ömürlü ve yüzeye çok güçlü yapışan yol çizgi boya çeşididir.

Hidrokarbon Reçineler

C5 Alifatik Hidrokarbon Reçineler; Çok açık renk (2-3), mükemmel yapışma özelliği.
 
C9 Aromatik Hidrokarbon Reçineler;  4-8 renk değeri, iyi yapışma özelliği. Farklı renk ve kalitedeki çeşitleri, hotmelt yapıştırıcılarda, endüstriyel boya ve mürekkep sanayinde kullanılmaktadır.
 

Termoplastik Reçineler

Su Bazlı Beton Kür Malzemesi ve Taş Verniği Reçinesi
Solvent Bazlı Beton Kür Malzemesi ve Taş Verniği Reçinesi 
Termoplastik reçineler malzemenin çekme ve eğilme dayanımlarının artırılması için kullanılırlar. Otomotiv sektöründe yaygın olarak kullanılan termoplastikler uçak sanayisinde de yüksek performanslı malzeme çözümlerinde kullanılmaktadırlar.

Bu ürün grubu hakkında da fazla bilgi almak mı istiyorsunuz ?
İlgilendiğiniz ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.