Gönderiliyor...

Sayfamıza Hoşgeldiniz

2002 yılında Coim Spa’nın poliüretan ayakkabı sistemlerinin Türkiye’ye ithalatı ile başlayan bu macera yıllar içinde giderek artan heyecanımız ve büyüyen kadromuz ile boya, soğutucu, kauçuk sektörlerine de yansımaya devam etti. 2003 yılında Helios Grup’un temsilciliği ile boya sektörüne, 2009 yılında soğutucu sektörüne giren Derkim; 2017 yılındaki yapılanması ile Türkiye kimya sektörüne ana 5 iş grubu ile hizmet etmektedir.

Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile kurmuş olduğumuz uzun soluklu ve güvene dayalı ilişkiler, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem başarımıza etki eden en büyük faktörlerin başında gelmektedir.

Bulunduğumuz sektörlerde oluşturduğumuz Derkim Kimya marka algısı ve bu markaya güveninden aldığımız güç ile yenilenen ve gelişen kadromuz ile birlikte yeni alanlara doğru emin adımlarla yürüyoruz. Sizlerden aldığımız bu gücü, yenilikçi ve kalıcı çözümlere çevirerek kimya sektörünün hizmetine sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Tüm küresel paydaşlarımız ile birlikte kalıcı, sürdürülebilir ve değer katan çözümler üretmek için sizlerin yanındayız.

Yavuz Aydın
Derkim Kimya San ve Tic AŞ
YK Başkanı

Ürün Gruplarımız hakkında detaylı bilgi almak mı istiyorsunuz ?
İlgilendiğiniz ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.